Den matek 3.5.2021

pdf

Čarodějnice 26.4.

pdf

Domácí zvířata 19.4.

Domácí zvířata 12.4.

Domácí zvířata

Velikonoce

Jaro

Básnička a písnička

pdf

Milí rodiče,

pro všechny děti naší MŠ  jsme zakoupili vzdělávací program ,,Moje iŠkolička“ – měsíc Duben, který obsahuje rozvoj všech oblastí vývoje dítěte. Přístup pro děti je možný odkudkoliv pro PC i tablet. Tento program má platnost do konce měsíce března 2022. Přístup k programu bude možný pod heslem, které Vám bude zasláno e-mailem.

Zde jsou informace pro rodiče i pedagogy k zobrazení iŠkoličky, které jim předejte spolu s Vašimi dalšími pokyny a doporučeními pro domácí vzdělávací činnost:

………………………………………………………………………….

– aplikaci Moje iŠkolička zobrazujete pomocí prohlížeče Chrome po přihlášení na stránkách www.hrajeme-si.cz. NEPOUŽÍVEJTE PROSÍM JINÝ PROHLÍŽEČ.

– aplikaci můžete používat na počítačích i tabletech v operačním systému Win7,8 a 10, Android i iOS. Ve všech těchto OS ale výhradně přes prohlížeč Chrome. Pokud Chrome nemáte, musíte tento prohlížeč nainstalovat třeba zde: https://www.google.com/intl/cs_CZ/chrome/. Do tabletů Android stáhněte Chrome z Google Play a do iPadu z App Store. Aplikace neběží na starých systémech XP a Vista

Postup:

1. spusťte Chrome a vstupte na www.hrajeme-si.cz

2. přihlaste se pomocí ikony vpravo nahoře, zadejte přihlašovací jméno a heslo (účet máte už vytvořený, čili zvolte “přihlášení”)

3. poté se dá do aplikace iŠkolička vstoupit více způsoby, např. v horním menu zvolte oddíl “iŠkolička” a po načtení stránky pak pomocí růžového tlačítka vstupte do aplikace Moje iŠkolička, popřípadě pokud umístíte myš nad modré menu iŠkolička – vysune se roletka a tam je hned první volba “aplikace Moje iŠkolička”

4. aplikace se po chvíli načte (v závislosti na rychlosti připojení) a uprostřed stránky se Vám zobrazí čtyři dlaždice aplikace (programy, hry pro dvojice, epublikace a manuály). Uvnitř první (modré) dlaždice najdete konkrétní přístupné interaktivní programy

V tomto okamžiku si vytvořte zástupce na plochu:

Jakmile tedy budete mít zobrazené uvedené 4 dlaždice, vpravo nahoře v prohlížeči jsou 3 svislé malé tečky – to je nastavení prohlížeče. Tam je pátá položka od spodu “další nástroje” a pak druhá položka od vrchu “vytvořit zástupce” a pak “vytvořit”.

Pak musíte prohlížeč úplně vypnout-zavřít okno a na ploše uvidíte zástupce iŠkoličky, který pak otevře přímo stránky s aplikací. Přihlášení by mělo držet, pokud se někdy prohlížeč odhlásí, znovu se prostě jen přihlaste.

5. po vstupu do jakéhokoliv programu přepněte zobrazení do režimu celé obrazovky pomocí blikajícího červeného tlačítka (neplatí pro iOS, který režim celé obrazovky přes prohlížeč nepodporuje)

6. uživatelské jméno a heslo je pro všechny společné, proto prosím neměňte tyto údaje v zákaznickém profilu a nepředávejte je neoprávněným osobám

7. aby byl vstup do iŠkoličky pro Vás jednodušší, je možné aplikaci uložit jako zástupce stránky na plochu pro rychlý přístup (viz bod 4.), do tabletů s Androidem je možné aplikaci nainstalovat. Postup jak na to a i další informace najdete v manuálu iŠkoličky (www.hrajeme-si.cz/upload/manualiskolicka/index.html)

8. v případě dotazů na chod aplikace kontaktujte podporu na e-mailu prikryl@hrajeme-si.cz

………………………………………………………………………….

Konec informací pro rodiče a pedagogy k přihlášení do aplikace iŠkolička

Distanční výuka 22.3.2021

pdf

Distanční výuka 1.3.21

pdf